Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

Współpraca z biznesem

B2B

Specjalizujemy się w marketingu muzycznym. Tworzymy nowe płaszczyzny współpracy pomiędzy artystami i markami. Stanowimy łącznik pomiędzy światem showbiznesu, a otaczającą go rzeczywistością. Dynamika naszych działań dostosowana jest do potrzeb rynku reklamowego i muzycznego, a znajomość mechanizmów kulturowych pozwala nam na swobodne operowanie projektami z udziałem największych gwiazd.

Product Placement


Dzięki naszej znajomości rynku muzycznego oraz obserwacji aktualnych trendów rynkowych proponujemy ciekawe i odważne rozwiązania. Lokując produkt lub usługę w dziełach artystycznych dajemy możliwość dotarcia do szerokiej grupy docelowej jednocześnie pozytywnie pokazując przedmiot promocji.

Brand Partnership


Tworzymy kampanie, które poprzez muzykę angażują konsumentów i na długo zapadają im w pamięć. Od kreacji przez strategię i produkcję po raport  – koordynujemy każdy etap kampanii z udziałem najwięszych gwiazd i międzynarodowych brandów.

Content


Produkujemy najwyższej jakości materiały wideo, które dzięki dostępowi do największych gwiazd współczesnej muzyki angażują miliony widzów.

Synchronizacja


Reprezentujemy jednen z największych katalogów muzycznych na świecie. Zapewniamy rozwiązania kreatywne w zakresie doboru muzyki do reklam, filmów, seriali czy gier komputerowych. Oferujemy wsparcie na każdym etapie pozyskiwania licencji. Kreujemy trendy muzyczne  - to my wiemy, co będzie hitem.

Spersonalizowane płyty dla pracowników lub kontrahentów


Możliwość przygotowania własnej kompilacji. Największe polskie i międzynarodowe gwiazdy muzyczne w zasięgu ręki! Płyty z muzyką to najlepsze prezenty, doskonałe na każdą okazję. Oferujemy Państwu możliwość indywidualnego dopasowania giftów dla pracowników lub kontrahentów. Służymy również pomocą w przypadku przygotowania specjalnej kompilacji utworów wybranych przez Państwa. Dla Warner Music Group nagrywają legendy m.im.: Madonna, Eric Clapton, red Hot Chilli Peppers, Pink Floyds, Led Zeppelin, Iron Maiden, Fleetwood Mac, R.E.M., Enya czy Coldplay. W skład koncerny wchodzą takie wytwórnie jak: Atlantic Records, Electra Records, Roadrunner Records, Warner Bros, ADA, Rhino, Nonesuch, Warner Classics. Warto również wspomnieć o Pomatonie, w którym od lat swoje albumy wydają czołowi polscy artyści: T.Love, Bajm, Republika, Maanam, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, LemON, Sylwia Grzeszczak, Mrozu i wielu innych. W tym roku do rodziny Warner Music Poland dołączyły Polskie Nagrania - pierwsza i najstarsza polska wytwórnia fonograficzna, posiadająca w swoim zasobie ponad 36 tys. nagrań polskich artystów, na czele z takimi sławami jak: Zdzisława Sośnicka, Czesław Niemen, Marek Grechuta, Anna German, Breakout, Skaldowie, Anna Jantar oraz bogaty katalog z muzyką i z najpiękniejszymi bajkami muzycznymi dla dzieci.

Spytaj o współpracę

biznes@warnermusic.pl